EGE KAPTAN - Kestane toptan satış Izmir +49(0)421 57799105 EGE KAPTAN - Kestane dıs ticaret info@ege-kaptan.com EGE KAPTAN - Kestane şekerleme EGE KAPTAN - Tüccar Kestane Izmir
EGE KAPTAN - Kestane Izmir

kurumsal

Ege-Kaptan aile şirketi 1985 senesinden beri varlığını sürdürmekte olup günümüzde artık üçüncü kuşak tarafından yönetilmektedir. Şirketimiz İzmir/Ödemiş'te 210.000 m2 yüzölçümlü bir arsaya sahiptir. Hem iklim koşulları hem de verimli toprak sayesinde 150 yaşındaki kestane ağaçları yüksek kalitede mahsul vermektedir.

Çalışanlarımız bölge insanlarımızdandır. Hem hasat hem de ağaç bakımı konusunda son derece bilgilidirler. Bu zengin meyveler doğal liften yapılma dokuma çuvallara doldurulmadan önce bunlar ayrıntılı bir ayıklama sürecinden geçirirlir.

EGE KAPTAN - Kestane közleme

Ekolojik tarım bizim için çok önemli bir önceliğe sahiptir. Sentetik maddeler kullanılmamaktadır. Sadece mineralli gübreler kullanmak suretiyle ortamın doğal döngüsünü de korumaya yardımcı oluyoruz.

EGE KAPTAN - Kestane toptan satış Izmir

Uzun vadeli hedefimiz: Bir çok alanda kullanılan lezzetli bu meyveyi toplumumuzda daha tanınır hale getirmek ve yaygınlaştırmak.

Sıkı kalite kontrollerimiz sayesinde ürün güvenliğini garanti veriyoruz.

EGE KAPTAN - Kestane Gıda Tarım